KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16144269
nr 1614 4269
Anders Heller
(f. 1904), Sverige
Etsning, Signerad, Foresta 1924. Bildmått: 25x32 cm, yttermått inklusive ram: 39x43 cm
Anders (Andor) Heller, svensk bildkonstnär född i Ungern 1904.
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:59:24
Anders Heller
Läs mer om Anders Heller